www.ilkumutgumruk.com


İçeriğe git

Hakkımızda

Değerli Firma Yöneticisi

İlkumut Gümrük Müşavirliği kimdir, ne yapar?

İthalat ihracat gümrükleme hizmetlerini veren firmamız, piyasadaki kaliteli hizmet ve güven ihtiyacını fark ederek, 1998 yılında Merter`deki ofisimizde çalışma hayatına başladı. Kurucularımız Salih Altun ve Cihan Külünk Bey`ler, Ülkemiz`in birçok gümrük sahasında iş takibi yapmış, bilgi ve deneyimleriyle bugünkü konumlarına ulaşmışlardır. İlgi alanları olan Dış Ticaret, yönetmelikleri yakından takip ederek birer danışman konumunda ve strateji belirtme noktasında siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaklardır.

İlk Umut Gümrük Müşavirliği olarak amacımız, en iyi hizmeti en uygun fiyata gerçekleştirerek, memnuniyetimizi arttırmak ve iştigal alanımızdaki taleplerinize en mükemmel şekilde yerine getirmektir.
Bizce iyi hizmet, sonu olmayan bir terimdir. Fakat iyi hizmetin birde tarifi vardır. İyi hizmet, memnun kalınan hizmet demektir.

İhracatçı bir firma ihracatını kısa sürede tamamlayarak, gönderisini müşterisine ulaştırmak ister. ve ardından en kısa sürede ihracat sonrası iadelerini aynı hızlılıkla almak ister.
İthalatçı bir firma da ithal ettiği bir ürünü hızlı bir şekilde teslim almak ister. Gümrüğe gelen bir eşya, ne kadar çok gümrükte kalırsa, firmaya o kadar çok yük biner.

Biz İlk Umut Gümrük Müşavirliği olarak, bütün bu noktaları göz önünde tutarak, faaliyetlerimizi, müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda planlı ve organize olarak, üstün iletişim tekniklerimize hız faktörünü birleştirerek, hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
İstanbul içi ve çevresi tüm gümrük kapılarında yerleşik Sertifikalı personelimiz müşterilerimizin haklarını en iyi şekilde korumanın gayreti içindedirler.

İhracat ve ithalat gümrüklemenin yanında, Teşvik ve teminat servisimizle de hizmet vermekteyiz. Bu servis, size uygun olan teşvik modelini belirler, gerekli alt yapının hazırlanmasını ve Teşvik alımını sağlar Ayrıca, geçici kabul yoluyla ithal edilen ürün için, gümrüğe yatırılan teminatın çözümü ve firmaya iadesi noktasında, son derece hızlı hareket ederek neticelendirir.
Bu hizmetin yanında, 2002 yılında kurulan Hava kargo servisimiz ile de Dünyanın bir çok noktasına uygun ödeme koşulları ile gönderi yapmaktayız.
Yeterli kurye ağımız ve araç organizasyonumuz sayesinde, evraklarımız firmamızdan zamanında alınarak işleme sokulur.Bu bilgiler doğrultusunda, sizden gelebilecek tüm taleplerinizi, sizlerin menfaatleri doğrultusunda derleyip, beklenen hizmeti güvenli, hızlı, iletişim yüksek seviyede ve saygı çerçevesinde sizlere sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | İletişim | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön